жеребкування

У понеділок, 29 січня, в мерії Лісабона (Португалія) пройшло жеребкування виступу учасників міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018.

Ведучими заходу були Сільвія Альберто та Філомена Каутела – дві з чотирьох ведучих майбутніх шоу.

За допомогою жеребкування ведучі розподілили виступу країн-учасниць між двома півфіналами конкурсу. Згідно з жеребом, учасник від України виступить у другій половині другого півфіналу. Конкуренцію нашому музикантові складуть конкурсанти зі Швеції, Угорщини, Польщі, Словенії, Мальти, Латвії, Грузії, Сербії, Румунії, Австралії, Норвегії, Сан-Марино, Молдови та Росії.

Через непарну кількості країн-учасниць організатори вирішили, що в першому півфіналі глядачі побачать 19 конкурсантів, а в другому – 18. При цьому порядок виступів учасників, як і в попередні роки, будуть визначати продюсери шоу.

У фінал пройдуть по десять країн з кожного півфіналу. Разом з країнами Великої п’ятірки (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія і Велика Британія) і країною-господаркою конкурсу – Португалією – за перемогу в фіналі змагатимуться 26 учасників.

Фото: ЕРА

Крім того, перша частина жеребкування визначила, в якому з півфіналів голосуватимуть країни Великої п’ятірки і країна-господиня, адже за правилами Євробачення вони автоматично потрапляють до фіналу.

Євробачення-2018 пройде в Португалії. Перший півфінал конкурсу відбудеться 8 травня, другий півфінал – 10 травня і фінал – 12 травня.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and