Наш учасник

Переможцем національного відбору на міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017 стала група O.Torvald з композицією Time (“Час”). За словами музикантів гурту, їх композиція закликає цінувати кожен момент життя.

«О.Torvald»(«Оторвальд») — український рок-гурт, заснований 2005 року в Полтаві. У 2006 році гурт переїхав до Києва. Перший студійний альбом «O.Torvald» вийшов 2008 року. Станом на 2016 рік гурт має 6 платівок. Зараз гурт складається з п’яти музикантів. Гурт представлятиме Україну на Євробаченні-2017 у Києві з композицією «Time» («Час»)

Історія

Історія створення гурту починається з дитячого знайомства Євгена Галича з Денисом Мизюком (1994 р.). Велике бажання обох грати рок-н-ролл привело до появи в 1999 році гурту «Крути! Педалі», який проіснував до 2005 року. 4 листопада 2005 року в Полтаві було засновано «О.Torvald». До складу нового колективу з попереднього перейшли Євген Галич (вокал), Денис Мизюк (гітара), Олександр Нечипоренко (гітара) та Ігор Одарюк (поміня́в тромбон на бас-гітару). До команди приєднався ударник. Вже за 5 місяців (2006 р.) музиканти переїхали до Києва і винайняли великий приватний будинок, у якому перший час мешкали всі разом[2].

Як і всі молоді гурти, брали участь у конкурсних фестивалях, зокрема GBOB, Червона Рута, Перлини Сезону, Таврійські ігри. Одночасно гурт записував свої пісні, багато з яких так і залишились у демо-варіантах.

Після виходу дебютника про «O.Torvald» заговорили серйозніше, гурт дедалі частіше почав з’являтись на телебаченні, радіо та в інших ЗМІ. Наступне відео зняли вже не на пісню з альбому, а на старий трек «Почуття».

Восени 2014 року гурт оголосив про вихід п’ятого альбому «Ти Є». Він з’явився 4 грудня 2014.

25 лютого 2017 року гурт «O.Torvald» переміг у фіналі українського національного відбору міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2017», де буде представляти Україну. Пісенний конкурс відбудеться 9, 11 і 13 травня у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) Києва.[4][1]. Cпонсором підготовки гурту до пісенного конкурсу став телеканал СТБ[5].

Посилання

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and