Обласна премія імені Василя Стефаника

54

ЛАУРЕАТИ 2014 РОКУ

У номінації “Проза” найкращою стала Деркач Ольга – кандидат філологіних наук, доцент кафедри філології та методики початкової освіти Педагогічного інституту ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника” – за роман “Криниця щастя”.

У номінації “Поезія” найкращим став Стрингалюк Любомир – член Національної спілки письменників України – за збірку поезії “Бентежні видива”.

У номінації “Документальна і науково-критична література” найкращою стала Хороб Марта – доцент кафедри української літератури ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника” літературознавець, літературний критик – за “Грані художнього буття: нариси з української літератури XX століття”.

ЛАУРЕАТИ 2015 РОКУ

Премію отримав Микола Лесюк  за  книгу-монографію «Становлення і розвиток української літературної мови в Галичині» (2014).

ЛАУРЕАТИ 2016 РОКУ

Михайло Батг за книгу «Сад білих тіней»

Любомир Михайлів за книги поезій «Йшли батальйони на Схід», «Сонячні бджоли», «Як маків цвіт»

Роман Горак за художньо-есеїстичне видання «Василь Стефаник»

Богдан Кіндратюк за монографічне дослідження «Дзвонарська культура України»

 

ЛАУРЕАТИ 2017 РОКУ

Мирослав Габорак  за працю «Назви гір і полонин Івано-Франківщини (Етимологічний словник-довідник) (українознавство)».

Ярема Гоян за книгу «Воскресіння Сонця».

Дмитро Захарук за книгу „Осінні проліски” та „75. Вибране до ювілею”.

Мирослав Попадюк за книгу „Зоряна паморозь”.

Лауреати 2018 року

Оксана Парипа та Петро Парипа  – у номінації «Документальна і науково-критична література– журналіст,ведуча програм  на Івано-Франківському обласному телебаченні «Галичина»та заслужений журналіст України, лауреат обласної премії імені Б. Бойка в галузі журналістики, автор книги «Великі українці без масок».

  Галина Христан  у номінації «Проза» перемогу здобула бібліотекар, член Національної спілки письменників України,лауреат ирайонної літературної премії імені Надії Попович,автор книги «Отче наш неба».

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and