Акція “Передплати газету для мешканців зони АТО”

8d8c25c6-f758-4be9-853d-d076dc2a3d51В умовах військового конфлікту та інформаційної агресії, яку зазнає Україна, різко підвищилось значення розповсюдження достовірної інформації серед населення. Сьогодні багато наших громадян на Сході України, що проживають в зоні, максимально наближеній до бойових дій, не мають доступу до українських ЗМІ – телебачення, радіо, Інтернету. Виправити ситуацію на цих територіях можливо за допомогою друкованих періодичних видань. Українська бібліотечна асоціація ініціювала акцію «Передплати газету для мешканців зони АТО», мета якої – інформаційна підтримка мешканців зони АТО. Акція стартувала 1 березня 2016 року і спрямована на забезпечення мешканців  періодичними виданнями і має на меті налагодити доставку центральних та регіональних українських періодичних видань на територію Луганської та Донецької областей для подальшого розповсюдження в населених пунктах так званої “сірої зони”.Отримані газети будуть розповсюджуватися на території, що максимально наближена до зони бойового конфлікту, за допомогою волонтерських організацій – партнерів Луганського обласного відділення УБА (української бібліотечної асоціації).

Працівники Тисменицької централізованої бібліотечної системи підтримали акцію «Передплати газету для мешканців зони АТО» і зробили підписку газет:

  • «Україна молода»
  • «Газета по-українськи»
  • «Молодь України»

001 (1)

Передплатити газету/газети для мешканців «сірої зони» можуть усі охочі. Зробити це потрібно  на адресу: Луганське обласне відділення УБА, 92704, Луганська область, м. Старобільськ, вул. Б. Хмельницького, 77.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and