Без сім’ї немає щастя на землі!

15 травня  – Міжнародний день сім’ї. Сім’я – як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу! З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.  Більшу частину свого життя людина проводить на роботі і ,мабуть, кожен по праву може назвати свій колектив другою сім’єю.

Сьогодні ми хочемо  похвалитися

нашою великою бібліотечною сім’єю. Живемо усі дружно, набираємося сил і натхнення один в одного, допомагаємо  долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. З сім’ї народжується родина,  а  підтримку завжди знаходимо у наших клубних працівників і працівників відділу культури.

Все це наша велика  і дружна культурна родина. Хочемо сьогодні  ще згадати наші найбільш читаючі сім’ї, зокрема це сім’я Крижанівських,  Мар’ян,  Гладьо, Кукудяк,  Король-Куриляк, Іванюк, Василів, Артемович-Король, Швець, Яремчук, Абрамчук- Голуб’як, Угриновських,  Підлуських, Ткачук-Юрків, Гринівських, Мачошак, Остап’як та ін..

Тож дозвольте у Міжнародний день сім’ї побажати Вам, дорогі колеги , користувачі і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї. Пам’ятайте, бібліотека – центр родинного дозвілля!

                                             Зі святом Нас!

 

У публікації використані світлини за попередні роки.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and