Бібліоекспрес

Сьогодні, 20 грудня в районну бібліотеку завітали учні 8-го класу Марковецької ЗОШ І-ІІІ ст. з класним керівником Наталією Гайдейчук та зав. бібліотекою – філіалом с. Марківці Людмилою Андрейчук.

Своєрідний бібліоекспрес розпочав свою мандрівку з шкільної бібліотеки, бібліотеки – філіалу с. Марківці і завітали до районної бібліотеки.

Директор Тисменицької ЦБС Ірина Мельник зустріла наших гостей у відділі комплектування та обробки літератури, де діти дізналися про роботу даного відділу від завідуючої Галини  Комарницької.

 

Відділ комплектування  знаходиться у приміщенні школи мистецтв ім. Й. Княгиницького. Директор школи мистецтв Кароліна Секрета провела екскурсію та розповіла історію  школи, показала музичні класи та музичні інструменти.

                      

Наступна зупинка бібліоекспресу була в районній бібліотеці для дітей, де відбулося відкриття художньої виставки “Новорічні сюжети”учнів школи мистецтв.  На відкритті виставки були присутні викладач Надія Теличкан та її вихованці, які розповіли про свої малюнки. Заступник директора по роботі з дітьми Оксана Савчук вручила подяки юним художникам та їхньому наставнику.

                 

Остання зупинка була в Тисменицькій районні бібліотеці, де завідуюча відділом обслуговування Оксана Бойчук розповіла про структуру бібліотеки, а директор Ірина Мельник провела віртуальну екскурсію по бібліотеках Польщі та м. Львів, в яких побувала сама. На завершення Людмила Андрейчук та Наталія Гайдейчук подякували працівникам бібліотеки за цікаву екскурсію.

         

          

                

P.S. продовженням Бібліоекспресу будуть Обласні бібліотеки для юнацтва та дітей.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and