Бібліотеки на часі!

#cyfra_library   Сьогодні, 29 січня, відбулась перша у цьому році робоча нарада бібліотечних працівників Тисменицького району.  Проведено  аналіз роботи бібліотек за підсумками звітності 2019 року та ознайомлено з завданнями на 2020 рік.  Директор Тисменицької ЦБС п. Ірина Мельник особливу увагу бібліотекарів зосередила

на тому, що  бібліотеки по всій країні підтримують курс цифровізації «Дія. Цифрова освіта» і ми не виняток. 21 січня Міністерство цифрової трансформації України в тестовому режимі запустило курси з цифровізації.  Суть курсів полягає в тому, що у комп’ютеризованих бібліотеках українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.  До уваги бібліотекарів продемонстрували перший вебінар, який, до речі, можуть переглянути усі охочі на You Tube каналі. З нього працівниці бібліотек дізнались, як працювати з платформою цифрової грамотності «Дія», проходити тести, шукати потрібні курси; як спрямувати відвідувачів бібліотеки, які захочуть навчатися цифровій грамотності у бібліотечному просторі.

Бібліотеки на часі і нададуть всім охочим доступ до безкоштовного навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and