Великдень іде – свято в душі несе!

Через карантинні обмеження важко організувати нашу роботи .  Ми знаємо, що нашим користувачам , як і нам ,не вистачає один одного, нашого спілкування, обговорення книги, періодики, наших масових заходів…Нам слід проявити згуртованість та взаємопідтримку, пройдім це випробування з терпінням та впевненістю у скору зустріч. Напередодні Великодня, хочемо поділитися з Вами роздумами Оксана Рябініної –  вчительки української мови та літератури у Ямницькому ліцеї Ямницької  ОТГ, які прочитали у «Facebook».

…А Великдень 2020 року Божого буде ой яким незвичайним! Не буде суєти, не буде шуму і галасу, не буде скуповування потрібного й непотрібного, не буде тисяч фото, які за хвилину вже гуляють соцмережами і активно коментуються і лайкаються, не буде нових плащиків, мештиків і вишиванок, не буде богацьких кошиків. Але буде найголовніше: ВІН воскресне! В цьому сумнівів немає. А ми зустрінемо це Таїнство в тиші, в стінах рідного дому, з найближчими людьми поряд. І від цього велич цієї події не змаліє, навпаки, може, в такий дивний спосіб Він хоче повернути нас до змісту цього свята, позбавивши цьогоріч нас тої пишної форми, до якої вже так звикли і без якої ніяк.

Цей Великдень буде однаковий для всіх: для бідних і для багатих, для самотніх і для тих, в кого величезна родина, для щирих і лукавих. Але головне, що він буде: величний і всепереможний…

(Оксана Рябініна)

Нехай ніякий вірус не знищить доброту в серці, здоровий глузд і віру в те, що ми все переможемо!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and