Вулична акція ” Тисмениця – європейське містечко: перспективи розвитку”

Сьогодні, 18 травня за підтримки районної адміністрації, міської ради, працівники Тисменицької районної бібліотеки  на чолі з директором Іриною Мельник організували відкриту  вуличну акцію « Тисмениця – європейське містечко: перспективи розвитку».

В рамках акції діяла книжкова виставка « У книжок немає кордонів»,

журналісти ТРО «Тисмениця» провели бліц – опитування з відвідувачами заходу, а їх було чимало. Завітали на акцію: міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, секретар міської ради  Олег Шкрумида, заступник голови Тисменицької райдержадміністрації Степан Мандибур, голова спілки учасників АТО Іван Стефанів, депутат міської ради Орест Яцюк та багато пересічних тисменичан, які досить активно цікавилися інформаційно – рекламною продукцією  «Все про Європу»,

 

а також відгукувалися на те, щоб описати та сказати про наболілі питання та пропозиції, що стосуються перспектив розвитку нашого містечка.

 

Проведена акція показала наскільки цікаво, інноваційно та неординарно працює бібліотека для поширення інформації про ЄС, європейські цінності та євровибір України, адже наша країна – частина Європи і наш народ заслуговує на європейське майбутнє.

P.S.  Всі пропозиції , висловлені учасниками вуличної акції, щодо перспектив розвитку м. Тисмениця будуть передані міському голові  п. Степану Свораку.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and