Відпочивай, та читати не забувай!

Сьогодні бібліотекарі Тисменицької районної бібліотеки провели вуличну акцію “Відпочивай, та читати не забувай!”  і відкрили літній читальний зал.  На відкриття завітали учасники ІV літнього парохіяльного  табору ”Промінчики милосердя”, що діє при церкві Святого Миколая в м. Тисмениця разом з керівниками Богданом Нагорняком, Христиною Жарською та волонтерами.

Усі присутні мали змогу взяти участь у конкурсі “Найкраще селфі з улюбленою книгою”, малювати яскраві малюнки на асфальті на тему “ Літо найкраща пора”  і стати лікарем для книги у книжковій лікарні. На завершення вуличної акції наші гості стали учасниками музичної руханки,  яку для них провів методист районного відділу культури  Роман Шкрумида.

Ми, бібліотекарі, хочемо щоб літо було книгами зігріте. Протягом літа для користувачів бібліотеки будуть проводитися:  майстер клас з виготовлення оригінальних закладок для книг своїми руками “Книги наші, закладки – ваші”, години  мистецтва “Маленькі майстри великого пензля і яскравих барв”, де кожен охочий  зможе спробувати себе у ролі художника.

Велике ДЯКУЮ нашим учасникам, які зігріли  своїми  “промінчиками” позитиву і тепла   і зарядили  на все літо.  Вкотре переконуємось, що такі маленькі дії  значно важливіші за великі наміри. Тому дивіз бібліотекарів  “Роби  те, що можеш із тим що маєш і де перебуваєш”. Якщо кожен буде робити добро в межах своїх можливостей, можливості добра стануть безмежними.

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and