День безпечного Інтернету 2017 в Україні.

Сьогодні, 7 лютого в читальному залі Тисменицької  бібліотеки  для дітей відбулася інформаційна година до міжнародного дня безпечного Інтернету 2017 в Україні, під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

Всесвітній день безпечного Інтернету проводиться з 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і ЗМІ у другий вівторок лютого.

Мета Дня – пропаганда більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів перш за все серед дітей і молоді. Головним координатором Дня безпечного Інтернету в світі є некомерційна організація Insafe (European Safer Internet Network), яка складається з національних центрів, створених за участю Єврокомісії.

В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року за підтримки «Майкрософт Україна».

На заході присутні учні 4-6 класів та батьки. Темою обговорювання були  питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту, а також велися дискусії та діалоги з пошуку компромісу між ефективністю та безпечністю використання Інтернету з урахуванням української специфіки.

Пам’ятайте, що інтернет створють користовачі, тобто ми звами, поводьтеся в онлайн з і ншими користувачами так, як би ви хотіли щоб поводились з вами!

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and