Добра традиція – дарувати книги!

Дарування книг у бібліотеку – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарунки книг  у бібліотеку – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку – це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті.

Щедрим , як і годиться для осені, виявився для працівників Тисменицької книгозбірні місяць жовтень. Спочатку до нас  з авторськими  дарунками  завітав наш місцевий автор, краєзнавець п. Володимир Перцович, подарувавши дві свої книжки «Прощання» і «Дерево роду».

Та на цьому подарунки не закінчилися. Сьогодні, 25 жовтня  до нас завітали помічник народного депутата Михайла Довбенка – Наталія Романенко та керівник громадської приймальні народного депутата України  – Ірина Бабула, і також не з порожніми руками. В дарунок бібліотеці вони передали тринадцятитомник творів Левка Лук’яненка – українського політичного та громадського діяча, письменника, радянського  дисидента. Його твори – це одночасно, і багаторічна праця, і заповіт, і порадник всім патріотам України. Ми впевнені, що ці книги знайдуть гідних поціновувачів і серед наших користувачів.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and