Добром забуте серце обігрійте!

Сьогодні, 29 вересня, у цей святковий ,напоєний осіннім теплом день, в читальному залі Тисменицької РБ зібралися в  чудовому товаристві працівники Територіального центру з надання соціальних послуг  і працівники та користувачі книгозбірні на свято долі, свято життя, щоб віддати свою шану і повагу гуртку «Гармонія» – людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях.

Адже 1 жовтня весь світ відзначатиме Міжнародний день ветерана та День людей похилого віку. І саме сьогодні, напередодні цього чудового свята, ми віддаємо шану  тому поколінню, яке має великий життєвий досвід і допомагає нам творити майбутнє з огляду на цей досвід.

Теплі і щирі слова вітання прозвучали і від директор тер центру  Рев’юка Андрія Романовича, директора Тисменицької ЦБС Мельник Ірини Петрівни. Свій музичний дарунок для усіх присутніх подарували тріо «Калинове намисто» та вихованки вокальної студії під керівництвом Тетяни Микитин, що діє при центрі культури та дозвілля «Відродження». Зокрема, це Марійка Рудик та Діанка Смушак.

Наша співпраця триває уже понад рік і приносить як користь,  так і задоволення.

Гарне це покликання – робити добро!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and