До Погінської Матері Божої – Цариці Покуття!

Одним із центрів духовності нашого краю є Погоня, що розташована недалеко від Тисмениці. Це місце залишає в душі кожного, хто тут побував, незабутні враження, очищує душу і тіло водою із цілющого джерела, що славиться чудодійними властивостями, дає змогу пройти хресну дорогу, звільнитися від тягаря турбот та рутини й повернутися додому щасливим.

29 – 30 вересня працівники  Тисменицької РБ та користувачі книгозбірні , як волонтери, долучилися до участі в XXIII Міжнародній прощі Вервиці до Монастиря Успіння Матері Божої в с. Погоня Тисменицького деканату Івано-Франківської архиєпархії. На прощу зійшлися тисячі паломників. Погоня – це жива Божа присутність, материнська милосердна опіка матері Божої Марії. Це місце зустрічі друзів.

Сердечно дякуємо за благословенну нагоду долучитися до чистого джерела християнства українського народу, спільну і злагоджену працю рятувальників, медиків, працівників Тисменицького тер центру, громадської організації Товариства Червоного Хреста України, волонтерів.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and