Діти! Поліція! Безпека!

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. Напередодні  Міжнародного дня захисту дітей, працівники Тисменицької РБ уже  традиційно організовують цикл заходів,  присвячених  цьому дню.

Зокрема сьогодні, 28травня, в читальному залі Тисменицької РБ для дітей відбулась зустріч двох груп ДНЗ «Сонечко» з представниками нацполіції:  старшим інспектором ювенальної превенції, старшим лейтенантом поліції – Долинською Лесею Василівною та інспектором ювенальної превенції , лейтенантом – Гнатковським Любомиром Ігоровичем .  Переглянувши мультфільм «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови» , малеча мала змогу поспілкуватися з своїми кумирами, адже хто в дитинстві не мріяв стати поліцейським. Завершилась зустріч конкурсом малюнку на асфальті на подвір’ї коло бібліотеки. Усі дітки з груп «Бджілка» та «Колосок» зробили пам’ятне фото з поліціянтами та пішли додому з подарунком повітряними кульками з зображеним на них світлофором.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього.

Дякуємо усім за співпрацю!

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and