Забезпечимо безпеку в режимі онлайн разом!

Інтернет-технології стали природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Комп’ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості.  Та водночас,  він несе в собі багато небезпек для дітей і підлітків. 19 лютого в читальному залі  Тисменицької РБ , у співпраці з вчителями і учнями Тисменицької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів та Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. ,пройшов навчально-пізнавальний проект за круглим столом «Безпечний інтернет».

Ціль, яку ми поставили перед собою –  роз’яснити   учням, що інтернет став потужним ресурсом, який при правильному використанні допоможе їм розкрити потенціал, головне, що залишається – це забезпечити її безпеку в режимі онлайн.  Впевнені у позитивному результаті, адже експертами були самі учні, які зазделегідь проаналізували соцмережі своїх друзів і на власному досвіді та помилках давали оцінку й пораду, як користуватися  в всесвітній мережі Інтернет. Спілкування  було  дуже активне і легке, адже відбувалося на підлітковому сленгу, який налаштував на дружню, а головне близьку  атмосферу.  Про результативність зустрічі свідчило і те, що і по закінченню круглого столу, спілкування не припинялося. Спільної думки дійшли і вчителі , відзначивши також, що одним з найефективніших методів захисту дитини в мережі є Батьківський контроль.

Велике  дякуємо:

– нашій бібліотечній музі , вчительці Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. п. Оксані Кузьмі  та її вихованцям, членам гуртка журналістики і сьогоднішнім експертам, зокрема – Самборському Ігорю (11 кл.), Пронюку Євгену (10 кл.), Кохмян Тетяні (10 кл.), Шешурак Богданні (10 кл.), Гудзовському Андрієві (10 кл.);

– нашим надійним друзям п. Андрієві Татарину – краєзнавцю, раднику міського голови, голові осередку Національної скаутської о-ції «Пласт» м. Тисмениця та п. Олександрі  Дівнич – вчительці  історії Тисменицької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів та учням 6-Б класу.

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and