Інтернет-технології стали природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Комп’ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості. Та водночас, він несе в собі багато небезпек для дітей і підлітків. 19 лютого в читальному залі Тисменицької РБ , у співпраці з вчителями і учнями Тисменицької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів та Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. ,пройшов навчально-пізнавальний проект за круглим столом «Безпечний інтернет».
Ціль, яку ми поставили перед собою – роз’яснити учням, що інтернет став потужним ресурсом, який при правильному використанні допоможе їм розкрити потенціал, головне, що залишається – це забезпечити її безпеку в режимі онлайн. Впевнені у позитивному результаті, адже експертами були самі учні, які зазделегідь проаналізували соцмережі своїх друзів і на власному досвіді та помилках давали оцінку й пораду, як користуватися в всесвітній мережі Інтернет. Спілкування було дуже активне і легке, адже відбувалося на підлітковому сленгу, який налаштував на дружню, а головне близьку атмосферу. Про результативність зустрічі свідчило і те, що і по закінченню круглого столу, спілкування не припинялося. Спільної думки дійшли і вчителі , відзначивши також, що одним з найефективніших методів захисту дитини в мережі є Батьківський контроль.
Велике дякуємо:
– нашій бібліотечній музі , вчительці Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. п. Оксані Кузьмі та її вихованцям, членам гуртка журналістики і сьогоднішнім експертам, зокрема – Самборському Ігорю (11 кл.), Пронюку Євгену (10 кл.), Кохмян Тетяні (10 кл.), Шешурак Богданні (10 кл.), Гудзовському Андрієві (10 кл.);
– нашим надійним друзям п. Андрієві Татарину – краєзнавцю, раднику міського голови, голові осередку Національної скаутської о-ції «Пласт» м. Тисмениця та п. Олександрі Дівнич – вчительці історії Тисменицької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів та учням 6-Б класу.