Зима прийшла і празничків привела.

Із часом усе змінюється, не виключенням є і традиції. Сучасність поступово витісняє знані нашими бабусями і дідусями звичаї і обряди, видозмінює їх, певною мірою трансформує на новий лад. Багато чого відходить у минуле і залишається лише пам’яттю, згадкою про життя наших предків. Так традиції святкування уже видозміненні, але є те, що переходить із покоління в покоління — це безцінне живе спілкування та позитивні емоції під час свята.

Вже три роки поспіль в читальному залі Тисменицької РБ працівники книгозбірні у співпраці з працівниками тер центру, організовують для  членів гуртка «Гармонія» Андріївські вечорниці. Без ворожінь, зате з українською піснею, колядою і пампушками ми здійснили екскурс зимовими святами. А щоб подорож була мелодійнішою,  то невеличкий концерт для наших друзів підготували  наші партнери – вихованці Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького зі своїми викладачами.

У світі ніколи нічого не стоїть на місці, все змінюється, але пам’ять минулих поколінь має жити, має жити історія, адже це робить нас індивідуальними та духовно багатими.

 

 

 

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and