Зустріч з елітою літературного слова Прикарпаття!

K2Lc_8wQHyEСьогодні у нашому  затишному читальному залі центральної районної бібліотеки за участю еліти літературного слова Прикарпаття та творчої інтелігенції Тисмениччини –  працівників бібліотек району відбулася презентація всеукраїнського літературно-художнього і громадсько-політичного журналу «Перевал» 1-2 випуску 2016 року, що присвячений ювілейному 160 – річчю від дня народження Івана Яковича Франка. «Перевал» є гордістю і презентаційним виданням Івано-Франківщини.

Отож, презентували його: головний редактор журналу Ярослав Ткачівський, голова обласної спілки письменників України Євген Баран, члени редколегії, письменники, журналісти – Іван Гаврилович, Василь Бабій, Олександр Букатюк та директор Івано – Франківської ОУНБ ім. І. Франка Людмила Бабій, яка віднедавна також є член  редколегії.
Наші гості привідкрили нам «внутрішню завісу» журналу: розповідали як працюється, плани на майбутні видання, про редакційний склад творців видання, а також ділилися авторськими творами.

Ярослав Ткачівський нагадав усім, що співзасновниками журналу є Івано-Франківська обласна рада та обласна організація Національної Спілки письменників України. Мета журналу – популяризувати якісні україномовні твори авторів Прикарпаття і не тільки, знайомити читачів з новими іменами в поезії, прозі, драматургії. Це добрий шанс людині, яка починає писати, бути опублікованою, а також тут друкується інформація про вихід у світ нових видань, що заслуговують уваги. Наголосив на тому, що у вересні «Перевал» відзначатиме свій скромний 25 – річний ювілей.

Завдяки теплому поетичному спілкуванню наших гостей на презентаційній зустрічі панувала невимушена, доброзичлива атмосфера. По ходу бесіди бібліотекарі з захопленням писали  на листочках  запитання до літераторів, а ті радо відповідали на них в жартівливому та поетичному стилі.

На прикінці зустрічі директор Івано – Франківської ОУНБ ім. І. Франка Людмила Бабій  зауважила, що такі зустрічі вкрай необхідні, бо саме бібліотекарі мають активно залучати до читання, зацікавлювати новими виданнями наших користувачів.

А директор Тисменицької ЦБС Ірина Мельник в свою чергу висловила подяку Людмилі Василівні за те, що саме завдяки їй ми мали таку чудову зустріч з нашими Прикарпатськими письменниками, поетами, подвижниками українського слова. Наголосила, що таке спілкування розвиває світосприйняття і приносить справжню духовну насолоду. Побажала усім гостям  творчих звершень, цікавих дописувачів та наступних змістовних видань. А підсумком зустрічі стала колективна світлина напам`ять.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and