Зустріч-консультація “Навчання в Європі”

L4m1oTv-h3wСьогодні, 19 квітня, в читальному залі Тисменицької районної бібліотеки в рамках проекту “Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся” відбулася зустріч-консультація на тему “Навчання в Європі”.

Зустріч проводилася для учнів 9-10 класів Тисменицької ЗОШ з вивченням окремих предметів, які внедалекому майбутньому можуть стати студентами провідних Українських та Європейських вузів.

Присутніми на заході були добрі друзі бібліотеки: спеціаліст районного відділу освіти Тисменицької РДА, кандидат політичних наук Андрій Татарин та вчителі Тисменицької ЗОШ Богдан Нагорняк та Ольга Карп’юк.

Консультацію надавала заступник директора з питань автоматизації, інформаційного забезпечення бібліотечних процесів і євроінтеграції обласної універсальної наукової бібліотеки ім..І.Франка  Людмила  Жирик. Вона розповіла про діючі програми стажування та навчання в країнах Європи, США та Канади. Консультація супроводжувалася показом слайдів, також було представлено чимало різноманітної друкованої рекламної продукції.

Гостем від студентва був голова студентського парламенту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, учасник національного студенського об’єднання експертів із забезпечення якості освіти Микола Глодов’юк, який поділився перспективою навчання у своєму вузі і можливостями подальшого стажування чи навчання в вузах Європи.

Інформацію на тему “Навчання в Європі” можна отримати в читальному залі Тисменицької районної бібліотеки. Будемо раді допомогти Вам!

Сподіваємося Ви зробите свій вибір, скориставшись корисною інформацією!

YFwzgpHatAIwbScFyAJvuo UbRS3rBlSSoRtqRSYrYDWY RouaRkC6CjYqC_KF09cXz8 eg7X8xHJfsA1hvm3-NgE74 5ZiEVzCilac cWTLMeBmhIM

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and