Зустріч-презентація з лауреатами Франкової премії!

Сьогодні в черговий раз у нашому затишному читальному залі ми зустрічаємо гостей. Це творчі особистості, імена яких добре відомі на Прикарпатті і не тільки….

Гостями у нас були Івано – Франківська письменниця і журналістка, представниця “станіславського феномену” Марія Микицей та Калуська поетеса Світлана Бреславська-Кемінь.

Пані Марія Микицей представила одразу дві нові книжки “Інфра” та «Трофей на довгу пам’ять», до речі за останню отримала міську премію ім. Івана Франка (2012р.). На сьогодні у творчому доробку Марії Микицей п’ять книжок – три поетичні збірки та дві прозові. Твори п. Марії перекладено польською, німецькою та російськими мовами.

Світлана Бреславська-Кемінь народилася в м. Калуші, Івано-Франківської області, за освітою філолог. Викладала українську мову і літературу в школі, в даний час працює в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Сьогодні презентувала свою другу збірку поезій «Переступи поріг…», яка умовно поділена на три розділи: чорне – війна, яка більше року змушує українців страждати; біле – світ уяви, мрій, фантазій; сіре – реальний простір, дорогий кожному світ сім’ї, родини, роду і народу, рідної української землі. Світлана Бреславська-Кемінь є цьогорічним лауреатом міської премії ім. І.Франка у галузі літератури за поетичні збірки “Два кроки до раю” і “Переступи поріг”.

Наша зустріч відбулася у цікавому форматі запитань і відповідей та декламуванням власних поезій поетесами.

M4jpTugpR8Q GT04mvmuUHM (1) il9xstvvMQcxVMDgNw6rx4GiHKLq-pBJE7ksPK4tmSvsdwwbxcX2B48gN10dBcKNLQ_bBh4AEC8cQ

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and