З милосердям, добротою і українською красою…

Цікаве і змістовне дозвілля сьогодні 5 грудня у Тисменицькій РБ провели для учасників гуртка «Гармонія» Цікаве тим, що об’єднало у собі три заходи: перший – присвячений Міжнародному  дню людей з обмеженими фізичними можливостями, який відзначався в цілому світі 3 грудня, другий – Міжнародний день волонтера, який відзначається сьогодні, 5 грудня, а третій – учасники підтримали флешмоб української хустини, започаткований цьогоріч в Україні вінничанами.

На сьогоднішньому засіданні  гуртка «Гармонія», підопічних тер центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  в Тисменицькому районі, у співпраці з Тисменицьким БДЮТ, в особі Наталії Щербанюк, пройшов майстер-клас з виготовлення різдвяних віночків. Хочемо зазначити, що п. Наталя займається з дітками з особливими потребами, які збираються при парафії Святого Архистратига Михаїла м. Тисмениця. Саме їхніми  роботами, виставку яких представили в читальному залі Тисменицької РБ, надихнулися члени «Гармонії» для створення віночків.

Ми впевнені, що хоча б раз у житті кожна людина побувала у ролі волонтера. Бібліотекарі районної книгозбірні провели серед учасників сьогоднішнього зібрання волонтерську акцію «Вітання для солдата». Учасниці «Гармонії» з щирими і теплими словами висловилися у листівках, які обов’язково потраплять до наших воїнів на передову. А разом з листівками до них потрапить і солодкий дарунок , ящик халви, куплений за власні кошти працівниками бібліотеки.

Завершився захід у гарному настрої у барвистих українських хустинах та усміхненими лицями наших гармонійних бібліотечних друзів.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and