Казки лісу

Сьогодні, 14 грудня, у приміщенні центру культури та дозвілля «Відродження»  відбулася презентація книги Віталії Савченко «Казки лісу». Організатором презентаційного заходу виступила районна бібліотека для дітей.

Цікавинкою проведення презентації книги казок стало те, що вона проходила у постановочному варіанті – повністю була інсценізована за мотивами казочок, що увійшли до книги, таких як: «Зустріч із Сонячним Зайчиком», «Малинове варення», «Як від Рудельки втікали слова».

Головну роль Казкарки в інсценізації виконала сама авторка Віталія Савченко, роль  Зайчика – Костика зіграв Олег Палагіцький, а Їжачка – Колючки –  Ярослав Гудзовський, учасники народного аматорського драматичного колективу клубу с. Клубівці, під керівництвом Світлани Слупської.  В роль Лісовичка майстерно вжився Роман Шкрумида, провідний методист відділу культури райдержадміністрації.

Ціла постановка супроводжувалася змістовним музичним, слайдовим оформленням та піснею про Святого Миколая у виконанні учасників дитячих вокальних ансамблів «Дзвіночки» та «Сонечко» центру культури та дозвілля «Відродження» м. Тисмениця під керівництвом Тетяни Микитин.

Не обійшлася без форсмажорних пригод підготовка казкової вистави…напередодні раптово захворіла одна із головних героїнь казки Білочка – Руделька,  роль якої покладалася на  Ілонку Стецюк із с. Клубівці. Прийшлося «находу» все міняти!.. І хто ще так швидко міг би вжитися у цю роль?…звичайно сама ж Казкарка – Віталія Савченко. Авторка як справжня Фея,  за допомогою чарівної палички,  зробила все так майстерно, що й ніхто не помітив, що відбувалося напередодні.

Казкова вистава пройшла на «Ура!». І це було помітно по реакції  уважних  глядачів, а ними  стали учні 3 -х та 4-х класів Тисменицької спеціалізованої школи з вивченням окремих предметів.

Сорокахвилинне дійство супроводжувалося теплими посмішками та аплодисментами маленьких глядачів, шанувальників казкового слова Віталії Савченко.  А під кінець заходу усі бажаючі підходили до нашої гості – Казкарки за автографом та біля обладнаної  фотозони  робили фото напам’ять про зустріч з нею та казковими героями, і взамін отримували книжкові закладки  з однойменною назвою книги «Казки лісу».

Своїми захопленнями від почутого і побаченого щиро поділилися директор Тисменицької ЦБС Ірина Мельник та заступник директора по роботі з дітьми Оксана Савчук та за отримані позитивні емоції нагородили кожного учасника казкового мистецького дійства солодкими подарунками.

Режисер та сценарист заходу,

методист районної бібліотеки

Любов Глодов’юк

 

 

 


Фото Людмили Палагіцької, фотостудія “BlackWhite” м.Тисмениця

Дякуємо за співпрацю!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and