Книги чекають від нас високого прояву людського почуття — розуміння, уваги та любові.

Ми завжди щиро і безмежно вдячні за подаровані  книги, бо впевнені – вони стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки  і обов’язково знайдуть свого читача.

Особливу подяку висловлюємо УІКу ! Український інститут книги (УІК— державна установа при Міністерстві культури України,

покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном. Ваш дар займе гідне місце у фонді нашої бібліотеки і буде цікавий нашим численним читачам.

“Хороша та книга, яку відкриваєш – смакуючи, а закриваєш — збагатившись”, – сказав колись А. Олкотт. Ми знаємо, що дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника.

Можливо, саме одна з цих книг стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане  гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у життя.

Дорогі наші читачі! Дякуємо всім, хто небайдужий до нашої бібліотеки! Приходьте до нас та приводьте своїх друзів і близьких! Будемо читати разом!

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and