Кожна подарована книжка важлива для нас!

З приємної несподіванки розпочався для працівників Тисменицької центральної міської бібліотеки робочий тиждень . Нещодавно побачила світ монографія кандидата історичних наук, доцента кафедри українознавства і філософії ІФНМУ і нашого земляка Ігоря Любчика «Лемківські долі: трагізм і пам’ять поколінь».

Наукову працю вже презентовано в Івано-Франківську, Коломиї та онлайн у Львові. Книга в подарунок це завжди приємність, а дарунок від самого автора це подвійна приємність, адже це ще й спілкування. Не так давно п. Ігор уже був у нас і також з подарунком . Історико-краєзнавчий фотоальбом “Ляцьке-Шляхетське (Липівка) у світлинах” – це книга , яка є результатом багаторічного тандему пошукової роботи двох липівчан — кандидата історичних наук, доцента кафедри українознавства та філософії ІФНМУ Ігоря Любчика та заступника директора ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”, редактора “Липівського вісника” Ігоря Угриновського.

Кілька хвилинна розмова з п. Ігором, проте цікава і змістовна, залишила дуже теплі враження і плани на  співпрацю у майбутньому. Кожна подарована книжка важлива для нас. А нашим шановним користувачам, пропонуємо ознайомитися з подарованими виданнями та обов’язково завітати до бібліотеки, аби погортати сторінки уподобаних вами книжок!

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and