Комп’ютерні курси – одна з найцікавіших пропозицій бібліотеки!

odZXPaq19xACучасна людина, яка живе в умовах інформаційного суспільства, повинна вміти не тільки читати, писати, говорити, але швидко та вільно орієнтуватися у потоці усної та писемної інформації. Оновлюється освіта, вводяться нові програми технології навчання, але головним залишаєтися вміння  вчитися  самостійно знаходити інформацію, оцінювати її, обробляти, аналізувати, використовувати та створювати якісно нову. Інтернет допомагає задовільнити найрізноманітніші запити користувачів на інформацію, в тому числі і на ту, що відсутня в бібліотеці. А питання з якими звертаються користувачі різноманітні: від типових, простих до найскладніших: це і перегляд політичних та економічних новин, пошук рефератів, курсових, автомобільні новації, застосування новітніх технологій у медицині, пошук текстів улюблених пісень тощо.

Комп’ютерні курси –  одна з найцікавіших пропозицій Тисменицької районної бібліотеки на сьогоднішній день. І сьогодні, 25 березня, пройшло перше заняття з комп’ютерної грамотності в бібліотеці.На цих курсах користувачі мають можливість познайомитися з основами роботи з комп’ютером, вивчають основні текстові редактори, отримують практичні навички, які використовують для активного ділового та особистого листування, відправлення копій документів в будь-яку точку світу, безкоштовного зв`язку з друзями і родичами за кордоном, друкування своїх мемуарів, читання в інтернеті газет в електронному варіанті, прослухування музичних файлів, перегляду улюблених фільмів, купівлі та продажу через інтернет речей, цікавих інтелектуальних ігор в хвилини відпочинку тощо.

Один з пріоритетів центральної районної бібліотеки –це створення нових можливостей, відкритого простору для спілкування, навчання та саморозвитку. Тепер світ комп’ютерів стане  для користувачів, певного кола, не таким уже й чужим!

Запрошуємо всіх бажаючих, які хочуть отримати ази комп’ютерної грамотності, до нас, в Тисменицьку районну бібліотеку!

FFe9pauI7gM

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and