КРУГЛИЙ СТІЛ: «ДІЯЛЬНІСТЬ БІБЛІОТЕК ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ»

29 листопада 2023 року  директор Тисменицької  міської централізованої бібліотечної системи – Ірина Мельник взяла участь у круглому  столі «Діяльність бібліотек Івано-Франківщини в умовах воєнного часу», який відбувся в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка. В заході взяли участь керівники центральних бібліотек територіальних громад Івано-Франківщини.

В межах круглого столу відбулося нагородження учасників обласного конкурсу «Краща бібліотечна виставка-інсталяція «Героїв Україна пам’ятає…», яка приурочена Дню захисників і захисниць України, Дню українського козацтва та 81-ій річниці створення УПА. Приємно, що в номінації «За оригінальну ідею в освоєнні виставкового простору з використанням новітніх технологій» грамотою ОУНБ ім. І.Франка нагороджено Мельник Ірину Петрівну – директора Тисменицької  міської централізованої бібліотечної системи

Також,  Ірина Мельник виступила з доповіддю  на тему : “Діяльність Тисменицької центральної міської бібліотеки в умовах воєнного часу”, де розповіла про роботу “ Безпечного простору” та впровадження проекту “ВільноХаб” у нашій книгозбірні.

Щиро дякуємо  директору  Івано – Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка  Людмилі Бабій, та всім працівникам ОУНБ за можливість  зустрітись, обмінятися досвідом роботи, поділитися цікавими ідеями та планами на майбутнє.

Фото з сайту Івано – Франківської ОУНБ

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and