Курси на фініші!

Останній день курсів був не менш плідним за попередні. Навчальний процес забезпечили висококваліфіковані спеціалісти ОУНБ ім.. І. Франка.

І консультація «Публічна бібліотека ОТГ – інтеграція в культурно-мистецький простір» Пристай Г. І. – завідувач відділу літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. І. Франка;

ІІ консультація «Активізація використання фонду періодичних видань у публічній бібліотеці» Колотило Г. М. – головний методист науково-методичного відділу обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. І. Франка;

ІІІ консультація «Формування та використання бібліографічних та інформаційних ресурсів» Габер А. Г. – завідувач довідковим бібліографічним відділом обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. І. Франка.

Не буває хорошого фахівця без того, щоб він не підвищував свій кваліфікаційний рівень через спеціальне навчання та самоосвіту. Саме до такого підсумку курсів підвела завідувач відділом методичної роботи та підвищення кваліфікації працівників культури НМЦК і ТП Чікалова Марія Миколаївна. Після успішного складання заліку слухачі одержали СВІДОЦТВО ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам обласних бібліотек за цікаві консультації, Марії Миколаївні за організацію цікавих і змістовних курсів. Протягом тижня бібліотекарі отримали чимало корисної інформації, збагатили себе , як з професійної точки зору, так і з питань всебічного розвитку.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and