Літературна зустріч

Сьогодні, 25 січня в читальному залі Тисменицької районної бібліотеки відбулась літературна зустріч бібліотекарів району з Володимиром Шовкошитним та Ольгою Слоньовською.

Нагадаємо, Володимир Федорович Шовкошитний –український поет, прозаїк, публіцист, громадський, політичний та державний діяч, доктор філософії в галузі політології, народний депутат України І скликання, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиль»(1990–2003), один із засновників Української екологічної асоціації «Зелений світ», перший заступник Голови Національної спілки письменників України (НСПУ), вже вдруге є гостем у нашій книгозбірні. Саме його видавництво дало життя новій книжці письменниці нашого краю( народилась в селі Ценява на Коломийщині), кандидату педагогічних наук, доценту, професору кафедри української  літератури ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.. Василя Стефаника» Ольги Слоньовської «Упольоване покоління».  Пані Ольга розказала про те, як писалась їй ця книга, яка ,до речі, є продовженням  попередньої «Дівчинка на кулі» і яка вже є в більшості бібліотек району, а пан Володимир ознайомив з новинками свого видавництва.

Районна бібліотека отримала в подарунок декілька книг, а всі охочі, мали можливість придбати їх з підписами авторів. Всі  присутні . ми впевнені, отримали велике задоволення від  цієї зустрічі. Адже всі були на «одній хвилі» і назва їй – література.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and