Літературна фуга від Піаніста!

18 серпня, на запрошення наших колег , мали можливість стати учасниками презентації двох книг Ігора Михайлишина «Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону “Донбас”» і «Фуга «119» в тональності полону», яка проходила в краєзнавчому відділі Івано-Франківської ОУНБ ім. Франка. Автор — Ігор Михайлишин, відомий за позивним «Піаніст», наш земляк,

уродженець смт. Кути  Косівського району Івано-Франківської обл.. Закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (2013, юрист). Учасник Майдану (грав на піаніно у грудні 2013) й АТО, боєць батальйонів «Донбас» Національної гвардії України (2014—2015) та «Донбас-Україна» Збройних сил України (2015—2016), інструктор зі стрілецької та гранатометної справи. Брав участь у визволенні Попасної, Лисичанська, Іловайська, частини Мар’їнки. Після Іловайського котла 120 днів провів у полоні. Сьогодні навчається у Київській муніципальній академії музики ім. Глієра.  Про книги, де описано події, які він з побратимами пережив на війні і в полоні, усі присутні почули з уст самого автора. Розповіді були розбавлені фото і відео презентаціями. Мабуть знаково, що зустріч відбулася напередодні 30 річниці Незалежності, адже п. Ігору теж цього року 30!

Презентовані книги уже є і в нашій міській бібліотеці, тому принагідно, запрошуємо до участі в літературному марафоні «З Україною в серці», присвяченому 30-ій річниці Незалежності України!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and