Літературний діалог з Марією Ткачівською.

Напередодні професійного свята, Всеукраїнського Дня бібліотек, для бібліотекарів Тисменицького району влаштували справжній подарунок. Що може бути краще для бібліотекаря ,ніж презентація книги та зустріч з її автором. Зокрема, п. Марія Ткачівська презентувала дві свої останні книги  – «Я і мій Дон Жуан»  і «Голос перепілки».

Марія Ткачівська — українська поетеса, письменниця, перекладач та педагог. Лауреатка премій імені Івана Франка, премії імені В. Стефаника та літературного конкурсу «Коронація слова».  У творчому доробку – поетичні збірки “Просвічені силуети”, “Переповнений експрес”, феєрія “День відбілює ніч”, “Подарунок від динозавра”, роман “Тримай мене, ковзанко”, духовна поезія “Долоні до світла” (“Початок”), художні замальовки та есе німецькою мовою “Die Ukraine von A bis Z (witzig, würzig, interessant)” – “Україна від А до Я (весело, цікаво і з перчиком)”, дитячий роман “Обережно, діти!”.

За словами письменниці, література для неї – в першу чергу діалог. Зустріч пройшла дуже легко.  Всі її книги водночас  і різні і схожі, та головне затребувані читачем!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and