Марафон Франкових читань стартував!

В останні дні серпня Україна відзначає роковини від дня народження Івана Франка. 2016 рік в Івано-Франківській області проголошено роком  Великого Каменяра, адже 27 серпня минуло 160 років з дня його народження. Важко знайти у світовій культурі людину такого безмежного творчого діапазону, як Іван Франко. Він  жив і творив, випереджаючи час. Велика філософія життя, розгорнена у творах Франка, до кінця ще не збагнена. Як актуально і сьогодні звучать слова Каменяра! Як не вистачає нам Великого Мойсея! Особлива сторінка у творчій спадщині поета – інтимна лірика. Ці вірші писалися серцем, були переповнені словами невимовного болю і хвилями-рядочками безмежного щастя.

Сьогодні, 30 серпня 2016 року, в Тисменицькій районній бібліотеці стартував марафон Франкових читань . Бібліотекарі книгозбірні читали три жмутки віршів із збірки «Зів’яле листя», які стали неперевершеними шедеврами світової любовної лірики. Метою цього читацького марафону – є привернути увагу до актуальності творів Івана Франка та спонукати  користувача до роздумів про нетлінні цінності людської душі.

Сподіваємось, що у співпраці Тисменицької районної  бібліотеки і телерадіоорганізації «Тисмениця», наш марафон Франкових читань підтримають і продовжуть .16 2 3 4 5

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and