«Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь»

Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері – це святе почуття. Немає вищої любові за м

атеринську. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах.

Свято матері зародилося давно. У 1903 році молода американка з Філадельфії Анна Джарвіс, яка поховала свою матір, звернулася до законодавців з пропозицією присвятити один день кожного року вшануванню Матерів. Вона запропонувала це вшанування символізувати кольорами квітів. У кого матір було жива – у цей день мав приколоти до одягу рожеву квітку, а в кого мати померла – білу.

11 травня 2017 року, відбулася чергова зустріч працівників Тисменицької РБ з членами  клубу «Гармонія» та працівниками тер центру  з надання соціальних послуг.  Працівниками Тисменицької РБ було підготовлено святкову програму напередодні великого свята  Дня Матері! Членів гуртка привітали піснею про матір  тріо «Калинове намисто»та  найменші учасники нашого свята, вихованці ДНЗ «Сонечко», із вихователем Новак Надією Володимирівною та музичним  керівником Лесею Сендецькою . У виконанні Інни Юрків прозвучала “Пісня про Матір” – учениці вокальної студії Тетяни Микитин.

Пам’ятайте, скільки б людині не було – 5 чи 50, їй завжди потрібна мама. І як би не склалася ваша доля, знайте, материнське серце завжди болить за вами. Як бт далеко ви не були, ви завжди повинні відчувати серце матері, бачити її очі, які не досипали ночей, руки, які пестили нас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нами, підтримують нас у години радості і печалі. Тож цінуйте матерів своїх. Бережіть їх у своєму серці. Будьте з ними завжди.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and