Моя громада- мій добробут!

«Моя громада- мій добробут!» Саме під таким гаслом, 13 червня 2017 р. на базі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка відбувся  навчальний тренінг для бібліотечних працівників об’єднаних територіальних громад з питань взаємодії з ЗМІ, інформування населення з питань децентралізації.

Представником від Тисменицької ЦБС була зав. методичним відділом  Людмила Мельниченко. Ми ще не маємо досвіду роботи в ОТГ, так як у нас в районі не створено жодної громади, але це питання часу і на часі.  Завдяки тренерам Любові Квасюк, менеджеру IREX  і Тамарі Козицькій, директору Хмельницької міської централiзованої бібліотечної системи, ми отримали багато цікавої і корисної інформації. Повчальним для нас стане і досвід, яким поділились з нами і бібліотекарі новостворених громад , сусідніх з нами районів. Важливо, що  всі присутні на тренінгу дійшли єдиної думку: сучасна бібліотека  центр громади і в інтересах громади!

Хотілося б ще відмітити, що тренінг проводиться у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України (АМУ) спільно з IREX/Україна (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and