Мрії бібліотекарів – реалії в громаді!

 

Усі ми розуміємо, що вимоги сьогодення диктують свої правила, і бібліотеки, як книгосховища, уже відживають своє. На сьогоднішній день бібліотеки повинні бути інформаційними центрами і центрами дозвілля, місцем, куди можна було б просто прийти, поспілкуватися, випити кави. На запрошення ВГО Української бібліотечної асоціації та Фундації Дарини Жолдак , працівники Тисменицької РБ взяли участь в онлайн-презентації електронного практичного посібника «Чотири простори бібліотеки: модель діяльності».

В практичному посібнику описана модель бібліотеки, що поєднує чотири простори: навчання, натхнення, зустрічей та подій. Цей формат початково був розроблений у Данії. В 2010 році його запропонували експерти Центру досліджень культурної політики Королівської школи бібліотечних та інформаційних наук при Копенгагенському університеті. Він добре зарекомендував себе на практиці. Бібліотеки за подібною моделлю сьогодні працюють в Данії, Німеччині, США та інших розвинених країнах.
Все це реальність, яка вимагає інвестицій у бібліотеки. В умовах децентралізації можливості органів місцевого самоврядування збільшуються і ми сподіваємось на плідну співпрацю. Адже це вклад в майбутнє нашого підростаючого покоління і добробут громади.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and