Мюзикл – презентація книги Оксани Пронюк “Немає віку у любові…”

Вчора у залі центру культури та дозвілля «Відродження» м. Тисмениця (директор Володимир Сворак) за підтримки Тисменицької районної бібліотеки відбулася зустріч з літературною творчістю нашої землячки, поетеси, письменниці, громадської діячки п. Оксани  Пронюк.

Розпочався захід короткометражним відеороликом «Дивосвіт літературної творчості Оксани Пронюк», який у своєму змісті вмістив весь період плідної співпраці письменниці з Тисменицькою районною бібліотекою та висвітлив спільні проекти, заходи, які були проведені за цей час.

Кожна зустріч  з мистецтвом Оксани Пронюк несе особливу енергетику і залишає особливий післясмак. Так і цього разу все відбувалося аналогічно, адже завдяки учасникам клубу спортивного танцю «Старденс», керівником якого є Микола Старчук, народного аматорського вокального ансамблю «Нонакорд», керівник Роман Середюк, співачці Марії Гундяк, відбулося новітнє подання презентації книги Оксани Пронюк «Немає віку у любові».

 Через призму слова, музики, пісні і танцю кардинально  по – іншому відбулося літературне прочитання соціально – побутової повісті. Ці талановиті, харизматичні  особистості за мотивами твору створили мюзикл з однойменною назвою «Немає віку у любові» (режисер – постановник Микола Старчук).

Судячи по емоційності сприйняття глядачами цього феєричного дійства – було все дуже душевно і захоплююче. Мозаїка доль чотирьох поколінь однієї родини переплелися  в повісті Оксани Пронюк. Любов, яка сочиться поміж сльози і рани, вириває героя із облуди брехні. А хлоп’я, маленький Іванко, живить вигаслу душу….Художні образи головних героїв повісті майстерно втілили Мар’ян Лобур – Іван, Анастасія Нетреб’як – Марія, Гнатюк Микола – Іванко.

Глядачі зривалися аплодисментами на кожну частину мюзиклу, яка несла емоційну змістовність  у слові, пісні і танці кожного учасника. Всю свою акторську, сценічну майстерність артисти втілили у характер, переживання, думки, дії своїх персонажів.

Підтримати письменницю Оксану Пронюк та усіх учасників дійства завітали: начальник відділу культури райдержадміністрації Олександра Стефінко, провідні спеціалісти обласних бібліотек: директор ОУНБ ім. Івана Франка Людмила Бабій; завідувач методичним відділом ОУНБ ім..Івана Франка Софія Фіцик; провідний методист ОУНБ ім..Івана Франка Галина Колотило; директор обласної дитячої бібліотеки Ірина Тацакович; методист обласної бібліотеки для юнацтва Світлана Когут, а також вся еліта села Клубівці на чолі із сільським головою Богданом Ракетчуком, працівники відділу освіти, вчителі, бібліотекарі району, працівники відділів райдержадміністрації.

Щирі слова вдячності лунали на адресу авторки та учасників сценічного дійства від начальника відділу культури райдержадміністрації Олександри Стефінко, директора Тисменицької ЦБС Ірини Мельник, сільського голови  с. Клубівці Богдана Ракетчука. Усі щиро бажали п.Оксані творчих злетів, натхнення до написання нових творів, а учасникам мюзиклу – їхнього втілення на сцені і підкорення нових вершин у мистецтві, яке вони творять спільно і кожен зокрема.

P.S. Зворушлива біла ромашка, з якою асоціюються чистота і невинність, юність і любов, стала справжнім лейтмотивом свята і була присутня у всьому – в подарованих букетах, в атрибутах на сцені,одязі авторки і подарованій нею картині для районної бібліотеки – ромашкове поле, в білих «хвилях» якого загубилася закохана пара  – Іван та Марія…

Статтю підготувала

Любов Глодовюк

 

фото Людмила Палагіцька

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and