На зимову казку до бібліотеки!

Зима по-своєму красива і чарівна! Взимку ніби живеш у неповторній казці.  А казка всюди… Традиційно, уже декілька років поспіль, справжню казку для нас і користувачів Тисменицької міської бібліотеки для дітей, створюють вихованці  школи мистецтв ім.. Йова Княгиницького відділ образотворчого мистецтва з своїми викладачами п. Надією Теличкан та п. Наталею Щербанюк. І цей рік не став винятком. В читальному залі експонується виставка художніх робіт «Зимові акварелі». Усі малюнки, присвячені зимовій тематиці та новорічно-різдвяним традиціям і святам. Загалом ,в експозиції представлено 26 роботами 26 юних художників. Роботи вражають розмаїттям технік і стилів, які використали маленькі майстри для передачі свого художнього бачення.

Експозицією «Зимові акварелі», юні художники створили у нас чудовий передсвятковий настрій. А так важливо, щоб це душею відчули усі, щоб пройнялися красою і неповторністю зимового дива, ставали добрішими, чуйними, терплячими і люблячими. Тому , ЗАПРОШУЄМО усіх охочих відвідати виставку.

Нехай малюнки принесуть радість і тепло кожному, хто їх побачить. А настрій , навіть у найхолодніші зимові дні, завжди залишиться веселим і бадьорим.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and