На Різдво до Європи!

Новорічні свята. Їх чекають з нетерпінням не тільки діти, а й дорослі. Кожному з нас незалежно від віку і статі хочеться хоча б якось урізноманітнити своє життя. Хочеться радості, тепла, уваги.

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Ми, українці, найбільше очікуємо його приходу. Це свято приносить нам тепло і радість у кожну родину. Радість, яка триває вже понад два тисячоліття і пригадує нам воплочення Господнє – Його Різдво. Поряд з українськими традиціями є ще й інші, які по-різному святкуються і мають свій певний колорит. Грудень – це місяць свят, місяць, який чекають з великим нетерпінням не тільки у нас, але й у країнах Європи. Хочемо нагадати, що в рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» у нас в Тисменицькій РБ відкрито пункт європейської інформації, а сьогодні бібліотекарі районної бібліотеки запропонували для свої гостей і друзів з клубу «Гармонія» віртуальну різдвяну подорож країнами Європи. Щоб ще більше пройнятись духом Різдва тієї чи іншої європейській країни, їм допомогли вихованці нашої Тисменицької школи мистецтв ім.. Йова Княгиницького – директор Кароліна Секрета .

Клас фортепіано представляли:

Николайчук Володимир: Й.С. Бах Менует g-dur – викладач Сальвицька Б. М.;

Ремська Вероніка: Й.С. Бах Полонез g-moll – викладач П’ятничук М.О.;

Клас гітари представив :

Маціборко Ростислав: Є. Шилін “Іспанський танець”- викладач Бігун М. А.;

Клас скрипки представляли:

Пасічна Володимира: Л. Обер “Тамбурин”- викладач Ракета Р.А.;

Чопик Соломія: К. Сен-Санс “Лебідь”- викладач Нестерук М.М.;

Шкрумида Діана: А. Сейболд “Коник і бджола”- викладач Нестерук М.М.;

Грицак Ірина: Alberto Curci “Чардаш”- викладач Піщак І.Ю.;

Клас духових  інструментів представила:

Пермінова Анастасія: Ч. Чаплін “Посмішка”- викладач Цьолик П.Я.

Концертмейстрами  були Верней Л.С. та Дзеньків В.М.

Віртуально подорожували по Італії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Англії. Під час розповіді ,про особливості святкування Різдва в тій чи іншій європейській державі, присутні мали можливість переглядати відеоролик про дану країну. Кульмінацією свята став прихід Святого Миколая, який обдарував солодкими подарунками усіх присутніх і учасників дійства. Завершили свято щирими вітаннями з прийдешніми святами і колядою.

 

dsc_0039

dsc_0042 dsc_0043   dsc_0046 dsc_0047 dsc_0049       dsc_0056   dsc_0059 dsc_0060

dsc_0192 dsc_0186 dsc_0178 dsc_0162 dsc_0159 dsc_0151 dsc_0148 dsc_0138 dsc_0135 dsc_0133 dsc_0125 dsc_0113 dsc_0099 dsc_0096

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and