Не шкодуймо слів любові!

Одне із найбільш добрих, милих і радісних свят у році – це День матері. Взагалі, вшанування жінки-матері має багаторічну історію. Уже років 200 тому жителі Великої Британії відзначали в другу неділю Великого посту “Материнську неділю” на честь усіх матерів у світі.А в Америці на офіційному рівні День матері був визнаний понад сотню років тому. І все завдяки жительці Філадельфії Анні Джервіс. Ця жінка запропонувала раз на рік вшановувати матерів. Ініціативу підхопили інші американські штати та інші держави. У наш час материнське свято відзначають більш ніж у 50 країнах світу. У багатьох із них дати не збігаються і припадають на різні дні. Україна, як і багато інших країн світу, святкує його в другу неділю травня.

Мама — найперше слово, найближча і найрідніша людина, титул, до якого жінка йде через біль і страждання і пишається ним все життя… Вона створює сім’ю, яка стає основою життя всіх людей, символом добра, надії, щастя. Образ мами оспіваний багатьма поетами, а його сила пронизана духом любові, турботи та самопожертви.

Напередодні цього свята, ми пропонуємо долучитися до онлайнфотоакції  «Не шкодуймо слів любові!» Адже наші матері найкрасивіші, найталановитіші, найдобріші, а найкращим подарунком у цей день для кожної мами є увага від своєї дитини. Викладіть фото своє мами і не шкодуймо слів любові, підписавши його своїми словами, чи цитатами відомих авторів.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and