Осіннє золото життєвої мудрості

Непомітно, але впевнено вступила у свої права осінь. І саме в цей час, коли чарівниця осінь розвішує на гілочках дукати золотого, багряного  листя, з великою повагою у всьому світі 1 жовтня відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Саме сьогодні ми по-особливому раді вітати наших друзів з гуртка «Гармонія» у стінах нашої бібліотеки. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління. Старше покоління, а це і ветерани війни і хворі, немічні люди, які особливо потребують уваги, піклування і просто хороших слів. В цей день слова вітання звучали від Зоряни Попович  – заступника директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району  та її колег, Ірини Мельник – директора Тисменицької районної бібліотеки. З музичними дарунками завітали учасники вокальної студії Тетяни Микитин при центрі культури і дозвілля «Відродження» Вірочка Кравчук, Любомир та Соломійка Присяжнюки , вихованка ДНЗ «Сонечко»   Катруся Яворська з музичним керівником  Олександрою Сендецькою та вокальний дует «Калинове намисто».

Ми насправді дуже раді, що  маємо таких гарних гармонійних друзів, учасників клубу «Гармонія». Ми завжди чекаємо їх у стінах нашої бібліотеки та бажаємо щоб  у їхніх душах   дзвеніла  пісня і панувала гармонія.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and