Пенсія: кому, як, скільки?

Сьогодні, 23 листопада 2017р. в читальному залі Тисменицької районної бібліотеки відбулась зустріч підопічних територіального центру з надання соціальних послуг членів  гуртка «Гармонія» з представниками працівників Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду.

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148-VIII, яким внесено зміни до низки законів, що регулюють питання пенсійного забезпечення громадян. Саме роз’яснення  про перерахунок пенсій на сьогоднішній день отримали наші друзі з гуртка «Гармонія». Вичерпні і змістовні консультації надали: Андрійчук Олександра Іванівна – начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій і Лебедєва Оксана Михайлівна – головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Зустріч пройшла у формі запитань і відповідей.

Дякуємо працівникам Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду, які вже не вперше відгукнулись на наше запрошення і співпрацюють з нами!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and