Пишайся, громадо, волонтерами!

6 грудня в читальному залі Тисменицької центральної міської бібліотеки відбулась зустрічі за круглим столом до Дня волонтера «Пишайся, громадо, волонтерами». Насправді, у цей карантинний час, ми дуже заскучили за живим спілкуванням один з одним , і ця зустріч, на яку завітали міська влада, вчителі, працівники культури, бібліотекарі стала дійсно таким потрібним сьогодні проявом шани і любові до волонтерів нашої громади.

Волонтери…Ці люди, що поруч із нами, іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається світ. 

Вони ті, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, онкохворих, немічних, одиноких, перестарілих, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги. Це  волонтери. А ще у сучасному світі їх називають – мирні воїни світла.

 

 

 

Тішимося, що і ми, по можливості,  мали і маємо нагоду долучатися до волонтерської справи. Лише добро одне безсмертне… Здійснюйте добро, поки Ви існуєте! Воно повертається сторицею!

P.S.Дякуємо за музичні дарунки вокально – інструментальному ансамблю ” DOMINANTA “, викладачам і вихованцям Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and