“Порив душі”

SXDWAdPx1Sg2 червня до Дня захисту дітей в Тисменицькій районній бібліотеці для дітей відбулася презентація книги “Порив душі” талановитих юних поетес із мальовничого села Радча Марії Бялецкі, Анни Василик, Юліанни Квич та Марти Струк.
Гостями презентації були: сільський голова с.Радча Василь Вацеба, директор будинку культури Ірина Вацеба, художній керівник БК с.Радча Іванна Дяків, учасники ДІЛ “Сузір’я” під керівництвом Богдана Нагорняка, вчителя Тисменицької загальньоосвітньої школи з поглибленим вивченням окремих предметів та учасники вокальної студії під керівництвом Тетяни Микитин, ведучою презентації була Любов Глодов’юк методист районної бібліотеки.
Юні поетеси коротко розповіли про себе та свою творчість, про те, що крім поезії їх цікавить, над чим зараз працюють і з якою поезією хочуть звернутися до читачів. Презентація пройшла в теплій атмосфері, юні журналісти мали можливість поставити запитання молодим талантам.
Наприкінці презентації з привітальм словом та найкращими побажаннями виступили Василь Вацеба та Ірина Вацеба. На згадку про першу презенцію заступник директора по роботі з дітьми Оксана Савчук вручила дівчатам подяки та маленькі подарунки.

Сподіваємося, що “Перший порив душі” для Марії, Анни, Юліанни та Марти стане добрим стартом до наступних поетичних вершин.

9s_ru-UZTioqEhmrXFkBdI JMQD-bLUxwo8nAVHHWGpKU 2H-IJP3JU7A9_PgFMWGg_k-ARdDEycNt4IMG_5670
IMG_5675

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and