Презентація книги Володимира Шовкошитного “Кров свята”

4 липня  в Тисменицькій районній бібліотеці відбулася  зустріч із знаними людьми Тисмениччини, істориками за професією і покликанням: Ігорем Федоришиним, заступником  голови Тисменицької районної ради, магістром історії, Степаном  Свораком, міським головою, доктором юридичних, історичних наук,  професором, Михайлом  Бігусяком, кандидатом  філологічних наук, докторантом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Андрієм Татарином, кандидатом політичних наук, головним спеціалістом відділу освіти райдержадміністрації, Олександрою  Стефінко, начальником відділу культури райдержадміністрації.


Це була не просто зустріч, а презентація книги Володимира Шовкошитного «Кров свята»  у рамках відзначення у цьому році 75- річчя створення УПА та 110-ї річниці від дня народження Романа Шухевича, головнокомандувача УПА.

Модератором  заходу був   Андрій  Татарин, який навів цікаві факти із книги, переплітаючи їх із життєвими ситуаціями, що склалися в його родині  в роки  діяльності УПА.  Почергово  п. Андрій надавав слово для висловлення власної думки, з точки зору історика –  п. Ігору Федоришину, з політичної, правової точки зору – п. Степану Свораку, а з точки зору філології – п. Михайлові Бігусяку. Кожен з виступаючих гостей  надзвичайно цікаво і змістовно аналізував , наводив цікаві факти, події, які описані в книзі, переплітаючи з життєвими реаліями сьогодення. Підсиленням усіх наведених історичних фактів боротьби української повстанської армії стало виконання пісні «Три браття з Прикарпаття» чоловічого вокального квартету із с. Клубівці під керівництвом Романа Середюка.

Слово для підведення підсумків презентації мали директор Тисменицької ЦБС п. Ірина Мельник та начальник відділу культури                     п. Олександра Стефінко. Кожна з них висловила велику вдячність всім, хто взяв участь у презентації, кому не байдужа історія України, хто свято береже її і передає наступним поколінням українців, а присутнім гостям подякували за змістовність проведеного заходу.

P.S. В книгозбірнях району ще є дуже багато цікавих книг, які потребують гарної та якісної презентації. Ми відкриті для спілкування і  щиро запрошуємо усіх до нових зустрічей у бібліотеці!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and