Призначення людини–жити, а не існувати !

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Серед  користувачів , якими є члени гуртка «Гармонія», окрім одиноких і малозабезпечених є і люди  з особливими потребами.

  Ми гордимося тим, що ми є корисними для них, що на зустрічі до нас вони йдуть , як на свято, яке ми їм і стараємось завжди організувати. Так і сьогодні, у співпраці з працівниками з територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) , організували майстер-клас по виготовленню новорічних сувенірів.  Допомагала нам у цьому керівник гуртка “образотворчого мистецтва”  районного Будинку дитячої та юнацької творчості  п. Наталія Щербанюк. Працювали на рівні, допомагали один-одному, раділи отриманому результату . На завершення , щоб підтримати атмосферу свята, усі почастувались солоденьким під ароматний чай.

Важливо донести суспільству, що інвалідність – це не вирок! Таким людям тільки важлива постійна увага й турбота суспільства!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and