Професія бібліотекар – це престижно!

Вибір професії — справа непроста.  Адже професія визначає долю людини. На першому місці серед питань , що хвилюють підлітків , безсумнівно , стоїть проблема вибору професії. Безумовно , кожному важливо вибрати для себе справу, якій готові присвятити своє життя. Вже учні молодших класів нерідко замислюються про те , чим вони хочуть займатися в ще такому далекому дорослому житті , але їх рішення швидше за все неостаточне . Навряд чи знайдеться людина, яка з дитинства знає , яку професію обере , і жодного разу не змінила свій вибір.

На запрошення Тисменицького районного центру зайнятості ми були запрошені взяти участь у «Майстерні професій», яка проходила на базі Клубовецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів. Приємно, що поряд з такими затребуваними і престижними на сьогоднішній день професіями, як візажист, кондитер, журналіст і фотограф гідно конкурувала професія бібліотекаря.

Дуже важливо організовувати подібні заходи, які обов’язково залишать слід і ми впевнені , якоюсь мірою вплинуть на рішення дітей у майбутньому. Ніхто не застрахований від помилки , але перш ніж прийняти остаточне рішення , потрібно проаналізувати всі варіанти , зважити «за» і « проти».

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and