Районний семінар для працівників Тисменицької ЦБС “Сільська бібліотека в мережі інформаційних технологій”

Уже немає необхідності когось переконувати в тому, що сучасні комп’ютерні технології надають величезні можливості для ефективної роботи бібліотек і якісного обслуговування читачів. При тому не тільки обласні, районні, міські, але й сільські бібліотеки дедалі активніше застосовують у своїй практиці  комп’ютерну техніку та мережу Інтернет.

Завдяки програмі «Бібліоміст» сільські книгозбірні Тисменицького району у грудні 2013 року збагатилися на  15 комп’ютерів та 4 принтерів. А разом з комп’ютерами  –  появився доступ до Інтернету.
Першим кроком в освоєнні роботи з комп’ютерами – були курси бібліотекарів, які проводились при обласній бібліотеці.

Серед нових, інноваційних і, що важливо, безкоштовних послуг, які бібліотеки запровадили останнім часом – користування ресурсами Інтернету, Wi-Fi, тренінги з основ комп’ютерної грамотності. З появою Інтернету збільшилася кількість відвідувань, стала можливість для більш повного задоволення читацьких запитів, зменшення витрати часу на пошук необхідної інформації. Крім того, бібліотека за допомогою комп’ютерної техніки, видає рекомендаційні списки літератури, оформляє виставки, стенди, презентації до масових заходів тощо.
Якщо перефразувати відомий вислів про гору і Магомета, то, якщо людина не йде до бібліотеки, то бібліотека йде до людини, і в цьому велика заслуга активного впровадження новітніх комп’ютерних технологій та розвитку інформатизації бібліотечних процесів.

Саме з такою метою 8 жовтня 2015 року на базі бібліотеки – філіалу с. Ямниця проведено районний семінар для бібілотекарів Тисменицького району «Сільська бібліотека у світі комп’ютерних технологій».

SDufYa1O2-A WoB056e4RGo o92TFb92-kQ ExMbOZRt4dk 0AvBVpgXDxs

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Районний семінар для працівників Тисменицької ЦБС “Сільська бібліотека в мережі інформаційних технологій””

  1. Анна сказав:

    Дізналися багато нового і корисного

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and