Семінар-тренінг для бібліотекарів

16 березня 2016 року в загальному читальному залі книгозбірні Івано-Франківської ОУНБ у рамках ініціативи «Громадське лобіювання інтеграції екологічної складової у стратегії і програми регіонального розвитку» громадська організація «Всеукраїнська екологічна ліга» провела семінар-тренінг для бібліотекарів області, а також презентувала третій том «Екологічної енциклопедії».

3

4

 Під час проведення семінару-тренінгу «Еколого-просвітницька справа у бібліотечній діяльності» фахівці Всеукраїнської екологічної ліги розповіли присутнім про бібліотечні методи та прийоми, які використовують для формування у громадськості екологічного світогляду та дбайливого ставлення до природи. Учасники семінару-тренінгу мали можливість спробувати розробити та захистити свій власний тематичний природоохоронний проект, а також дізнатися багато нового про освітній напрямок роботи Всеукраїнської екологічної ліги.

1

2

 Учасником тренінгу від Тисменицької РБ була завідуюча методичним відділом Мельниченко Л.О. Окрім цікавої і корисної інформації від семінару-тренінгу було отримано ще і  велике задоволення від спілкування з представниками Всеукраїнської  екологічної ліги. Побільше б таких цілеспрямованих, наполегливих і ініціативних людей, адже зберігаючи довкілля ми захищаємо Україну і кожен повинен почати в першу чергу із себе!

 

Використано матеріали з публікації на сайті Івано-Франківської ОУНБ.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and