СЛОВО, що діє!

Дуже плідним виявився для працівників Тисменицької ЦБС сьогоднішній день. Після чергової робочої наради, для  бібліотекарів відбулось знайомство з християнським журналом «Споконвіку було СЛОВО», який презентували нам представники редакції журналу: шеф редактор  отець Роман Терлецький, головний редактор п. Вероніка Заник та журналісти п. Галина Литвин та п. Христина Шовкопляс. 

Всеукраїнський християнський журнал «Слово» виходить у видавництві «Апостол».  Його мета — пропагувати євангельські цінності, розповідати про історію Української Греко-Католицької Церкви та людей віри, які її творили, нести читачам Добру Новину, представляючи погляд Церкви на складні проблеми сьогодення свіжим сучасним стилем, у повноколірній графіці та інноваційному форматі. Одним словом, інформувати про все, але по-християнськи, формуючи разом із читачами нове суспільство й нову культуру, яка ґрунтується на справжніх цінностях. А кому, як не бібліотекарям, ця місія також під силу, адже вони є провідниками у світ друкованого слова.

На завершення презентації, для бібліотекарів було надано консультацію   «Сучасний проектний бібліотечний менеджмент», яку підготувала п. Христина Шовкопляс, яка окрім журналіста є ще і бібліотекарем відділу соціально-культурної проектної діяльності Івано-Франківської ОУНБ ім.. І. Франка.

Щиро дякуємо нашим гостям, які працюють ділом для СЛОВА і завдяки яким СЛОВО діє!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and