Соціальне партнерство – як фактор успіху сучасної бібліотеки.

Сьогодні, 10 березня, в читальному залі нашої книгозбірні у співпраці  з Тисменицькою районною філією Івано – Франківського центру зайнятості відбувся психологічний тренінг на тему підвищення рівня самооцінки. Треба зазначити, що провела його наша користувачка  п. Оксана Микитин – психолог, засновниця Всеукраїнської мережі центрів розвитку обдарованості «Унікум».

За вимогами сьогодення бібліотекам потрібно терміново змінювати свою роль та наповнення. Потрібно дивитися на бібліотеки не лише, як на місця, де зберігаються книги. Користувач має усвідомити, що бібліотека — це простір, де можна проводити цікаві зустрічі, влаштовувати презентації книг, організовувати різноманітні майстер-класи, тематичні вечори, перегляди фільмів та ще безліч всього цікавого, що дозволить популяризувати бібліотеки. Працівники Тисменицької районної бібліотеки  уже втілюють в роботу такі нові форми роботи. Зокрема, це і різноманітні тренінги, флешмоби, майстер-класи, комп’ютерні курси. Окрім того, у бібліотеці безкоштовно можна скористатися Інтернетом, якщо є змога, то можна прийти зі своїм гаджетом, або попрацювати за комп’ютерами бібліотеки.

Такі заходи у нас проходять уже не вперше і ,сподіваємось, що співпраця з Тисменицькою районною філією Івано – Франківського центру зайнятості  буде продовжуватись. Соціальне партнерство, як фактор успіху сучасної бібліотеки – наші принципи, якими ми керуємось сьогодні в роботі.

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and