Співпраця Управління пенсійного фонду з бібліотекою

Сьгодні, 6 березня у Тисменицькій районній бібілотеці  відбулася зустріч працівників управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі з пенсіонерами, користувачами районної бібіліотеки.

За допомогою програми «Бібліоміст» в районній бібілотеці  створено Інтернет-центр з вільним доступом до мережі Інтернет. Всі охочі можуть скористатися послугами    Інтернет – центру .

img_6090

Управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі старається іти в ногу із часом, вплітаючи у свою звичну роботу нові сучасні практики спілкування з клієнтом. Треба  відмітити що в країнах Євросоюзу  подібна робота проводиться  вже давно.

На сайті Пенсійного фонду України створено веб – портал, за допомогою якого можна отримати інформацію про накопичення в базі даних, отримати відомості з власної пенсійної справи щодо суми призначеної пенсії.

Ми запросили до бібліотеки для дітей пенсіонерів: Косар Ольгу Володимирівну, Федик Марію Степанівну, Піщак Лесю Володимирівну,які мали бажання скористатися цими послугами. В цьому допомагали  їм діти: Нанюк Олег, Мельниченко Дмитро, Гавкалюк Лариса.

img_6087

img_6107

Перш ніж приступити до практики,  представник пенсійного фонду Нанюк Надія Василівна – завідувач сектору ведення електронних ресурсів та підтримки інформаційно – аналітичних систем, розповіла  про роботу веб-порталу.

img_6086

Учасники зустрічі були вдячні організаторам заходу і пообіцяли поділитися набутим  досвідом з усіма бажаючими.

img_6106

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and